geotemachista.png
time-968.png

Пн-Сб: 09:00 - 20:00

noun-ukra111ine-4951223.png

Працюємо по всій Україні

3D сканування

технологічний процес, під час якого знімальна скануюча система вимірює відстань від сканера до точок об'єкта з досить високою швидкістю і реєструє відповідні напрями з подальшим створенням тривимірного зображення в контурі хмари точок.

Для чого необхідне лазерне сканування?

Лазерне сканування використовується для створеннях віртуальних моделей складних архітектурних будівель та споруд. Ця технологія дає змогу створювати дуже детальні та точні цифрові версії окремих об’єктів для їх подальшого імпорту у програмне забезпечення для проектування чи візуалізації.

 

Сканування за допомогою лазера дає докладну інформацію про розміри та геометрію поверхні об’єкта. Точність цього методу дає змогу фіксувати і відтворювати найменші деталі розміром від 2 мм, тому його доречно використовувати для створення цифрових копій стародавніх пам’яток архітектури зі складним оздоблення чи ліпниною тощо.

Лазерна 3D сканування


* В залежності від об'ємів, розрахунок за виконані роботи може проводитися з відстрочкою до 30 календарних днів

Лазерне сканування – це інноваційна технологія збору різних даних в просторі. В результаті проведення сканування формується тривимірна модель – так зване «хмара точок».

 

Матеріали лазерного сканування місцевості є основою для створення топографічних карт і картограм, які допомагають вирішити безліч практичних завдань у вигляді розробки генерального плану місцевості, схем територіального планування, інвентаризації земель, встановлення та ремонту інженерних мереж.

 

Спираючись на багатий досвід наших співробітників, ви зможете замовити і отримати послуги 3D сканування в короткі терміни без шкоди якості роботи. Сертифіковані інженери-геодезисти ТОВ «ГеоТема» дуже часто здійснюють подібні роботи: нашими фахівцями успішно застосовуються лазерні сканери в геодезії. Прикладом цього можуть стати недавні роботи по лазерному скануванню в будівництві у Київській області.

Переваги лазерного 3D сканування

Лазерне 3d сканування останнім часом все частіше починає застосовуватися не тільки в геодезії, але і в інших галузях. Воно має низку очевидних переваг:

  1. висока швидкість зйомки;
  2. зменшення витрат при топозйомці і виконавчій зйомці;
  3. отримання більш точних результатів зйомки;
  4. мінімальний час польових робіт;
  5. деталізація і повнота даних;
  6. економія часу;
  7. автоматизація обробки результатів;
  8. можливість використання в багатьох галузях;
  9. безпеку проведення робіт.

Де застосовують лазерне сканування?

Лазерне сканування в геодезії використовується для створення віртуальних моделей складних споруд. 3D сканер для виміру приміщень дає точні цифрові версії певних об’єктів, що дає можливість в майбутньому використовувати їх для імпорту в програмне забезпечення для проектування і візуалізації. Сканування будівель і їх контурів досить економно. За допомогою високочастотного лазерного випромінювання можна швидко отримувати детальні моделі в трьох вимірах, які в точності повторюють технологічні елементи конструкцій.

 

Наземне лазерне сканування в геодезії дозволяє отримати детальну інформацію про розміри і форму об’єктів. Точність цього методу дозволяє зафіксувати і відтворити найдрібніші деталі розміром від 2 мм, тому лазер часто використовують для створення цифрових копій архітектурних будівель зі складною ліпниною.

З нами співпрацюють

Зв'язатися з нами

Контакти:

+38 (093) 099-16-60

+38 (096) 183-13-87

Email:
tovgeotema@gmail.com

Адреса:
м. Київ, вул. Велика Кільцева 4, офіс 419

© 2023 ГеоТема

telegramfacebooktiktokinstagram
Ссылки