geotemachista.png
time-968.png

Пн-Сб: 09:00 - 20:00

noun-ukra111ine-4951223.png

Працюємо по всій Україні

Топографічна зйомка земельної ділянки, місцевості

Топографічна зйомка місцевості проводиться для отримання коректних даних про рельєф земельної ділянки та точних координат об’єктів на ній. Топозйомка потрібна для складання детальних карт і генеральних планів місцевості. Вони використовуються архітекторами, проектувальниками та будівельниками.

Для чого необхідна топозйомка земельної ділянки, місцевості?

Топографічна зйомка, проведена фахівцями, дає достовірну та повну інформацію, яка може використовуватись для проектування житлових, промислових чи інфраструктурних об’єктів, капітального будівництва та реконструкції, прокладання доріг і комунікацій чи інших потреб.

 

Помилки, припущені під час польових зйомок чи обробки їх результатів, можуть призвести до серйозних проблем під час будівельних робіт. Тому топографо геодезична зйомка для ландшафтного дизайну чи будівництва слід доручати лише перевіреним компаніям, що мають фахівців із відповідними кваліфікацією та досвідом.

Топографічні роботи


* В залежності від об'ємів, розрахунок за виконані роботи може проводитися з відстрочкою до 30 календарних днів

Топографо-геодезична зйомка важлива не тільки при складанні топографічних карт і планів земельних ділянок, але і при їх коригуванні в процесі проведення робіт, які пов’язані з системами інженерних комунікацій і різних декоративних елементів при топозйомці для ландшафтного дизайну.

 

Для виконання вищезазначених робіт необхідні сертифіковані фахівці з високим рівнем кваліфікації, які провели не одну топографічну зйомку на території України. Приклад топографо-геодезичної зйомки земельної ділянки Ви можете знайти на нашому сайті та уточнити у менеджерів особливості її проведення. Ідентичну послугу ми надаємо в будь-якому іншому населеному пункті України. Основна перевага співпраці з нашою компанією – це впевненість у результативності топографічної зйомки, дотриманні термінів виконання завдання і конкурентоспроможних цінах на послуги.

Особливості проведення топографічної зйомки земельної ділянки, місцевості

Топозйомка проводиться для отримання коректних даних про рельєф ділянки і точних координат розташованих на ньому об’єктів, а її результати використовують у своїй професійній діяльності проектувальники, архітектори і будівельники. Дана зйомка включає польові роботи, тобто виміри на місцевості з використанням спеціального геодезичного обладнання, а також складання топографо-геодезичного плану, який містить отримані результати у вигляді карт і планів.

 

Варто зазначити, що помилки при проведенні польових зйомок і обробки отриманих результатів можуть істотно вплинути на хід будівельних робіт і привести до серйозних проблем. Щоб уникнути подібної ситуації радимо довірити дослідження ділянки досвідченим експертам.

Область застосування топографічної зйомки

Незважаючи на багато різновидів топознімання, всі її типи є обов’язковим компонентом створення топографічного і геодезичного плану земельної ділянки. Для чого потрібна топографічна зйомка земельної ділянки? На дане питання вам зможуть детально відповісти наші менеджери, зв’язатися з якими можна прямо зараз за допомогою телефонного зв’язку або онлайн спілкування. Якщо коротко – то дана геодезична зйомка необхідна для створення плану, на який наносяться лінії електропередач, водопроводи, газопроводи, теплотраси, каналізаційні мережі, відображення яких можливо лише після завершення топографо-геодезичної зйомки на ділянці. Зйомка ділянки також дозволяє визначити безпечну відстань будівлі, що будується по відношенню до інших споруд, що знаходяться в безпосередній близькості до нього.

 

Ви шукаєте команду геодезистів для здійснення геодезичної зйомки місцевості? Нашою компанією буде надана топографічна зйомка, ціна і якість якої вас неодмінно порадують. Замовити послугу дуже просто: зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом із зазначених на сайті і виберіть зручний час і місце зустрічі з нами.

З нами співпрацюють

Зв'язатися з нами

Контакти:

+38 (093) 099-16-60

+38 (096) 183-13-87

Email:
tovgeotema@gmail.com

Адреса:
м. Київ, вул. Велика Кільцева 4, офіс 419

© 2023 ГеоТема

telegramfacebooktiktokinstagram
Ссылки