geotemachista.png
time-968.png

Пн-Сб: 09:00 - 20:00

noun-ukra111ine-4951223.png

Працюємо по всій Україні

Інженерно гідрографічні вишукування

Гідрографічні інженерно-геодезичні вишукування виконуються для проектування земних поверхонь, що знаходяться під водою. Інженерно-гідрографічні роботи представляють собою комплекс вишукувальних робіт, які дозволяють отримати достовірні дані про рельєф і водної поверхні для того, щоб скласти точний топографічний план і профіль водних об'єктів (русла річок, озер, прибережні частини морів, акваторій водоймищ і т.д.).

Такий вид досліджень включає в себе:

  • Створення планово-висотних геодезичних мереж;

  • Топографічні зйомки прибережній частині суші;
  • Вимір глибин;
  • Виявлення підводних перешкод;
  • Нівелювання водної поверхні;

 

Гідрографічні роботи проводяться з метою того, щоб убезпечити мореплавання в океанах і морях, а так само для проектування, подальшого будівництва морських об'єктів і виконання морських інженерних вишукувань.

Інженерно гідрографічні вишукування


* В залежності від об'ємів, розрахунок за виконані роботи може проводитися з відстрочкою до 30 календарних днів

Інженерно-гідрографічні роботи підрозділяються на три типи:

Докладні - виконуються в разі проектування гідротехнічних споруд і вільного проходу до промислових об'єктів, а також у разі поглиблення дна для судноплавства.

Спеціальні - гідрографічні вишукування, які необхідні для складання документації під час будівництва. Виконуються при необхідності виправлення русла, поглиблення дна або дослідження берега.

Рекогносцирувальні (полегшені) - такий вид робіт спрямований на вивчення самого району проектування і складання передпроектної документації. Фахівці, в якості основи, використовують картографічні матеріали і дані з минулих досліджень місцевості.

 

Звернувшись в нашу компанію ви отримаєте якісне і швидке обслуговування, а так само вишукувальні роботи, які будуть проводитись за допомогою сучасного обладнання. 

З нами співпрацюють

Зв'язатися з нами

Контакти:

+38 (093) 099-16-60

+38 (096) 183-13-87

Email:
tovgeotema@gmail.com

Адреса:
м. Київ, вул. Велика Кільцева 4, офіс 419

© 2023 ГеоТема

telegramfacebooktiktokinstagram
Ссылки