geotemachista.png
time-968.png

Пн-Сб: 09:00 - 20:00

noun-ukra111ine-4951223.png

Працюємо по всій Україні

Аерофотозйомка

Створення ортофотопланів, 3D моделей, цифрових моделей місцевості будь-якої складності незалежно від задачі. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

Для чого необхідна аерофотозйомка?

Даний метод застосовується для створення точного плану і топографічної карти місцевості. Це необхідно для передпроектної підготовки до будівництва об’єкта і подальшої оцінки якості виконаних робіт. Також фотоплан дозволяє відобразити кордони і форму ділянки, що може знадобитися, наприклад, для його продажу. Причому, вартість аерофотозйомки цілком доступна і чим більше розміри майданчика, тим нижче ціна обробки кожного гектара.

 

Сьогодні аерофотозйомка в Україні проводиться із застосуванням сучасних безпілотних літальних апаратів, завдяки чому стала можлива висока деталізація результатів та точність отриманих даних. Відмінні графічна, геометрична, координаторна складові зйомки зробили цей метод найбільш затребуваним у багатьох галузях, крім будівництва. Послугами аерофотозйомки користуються як приватні замовники, і великі девелопери.

Геодезичні роботи


* В залежності від об'ємів, розрахунок за виконані роботи може проводитися з відстрочкою до 30 календарних днів

У яких випадках необхідна аерозйомка?

Аерозйомка з квадрокоптера виконується для наступних цілей:

 

 • проектування будівель і споруд;
 • перевірка ходу будівництва об’єкта;
 • складання кадастрових планів;
 • отримання інформації про рельєф майданчика;
 • оцінка ведення господарської діяльності;
 • моніторинг особливостей сільськогосподарських ділянок;
 • трансляція масових заходів;
 • побудова 3D-панорами місцевості;
 • отримання фото для реклами або каталогів;
 • дослідження стану навколишнього середовища;
 • запобігання надзвичайним ситуаціям та інше.

Підвищення ефективності землеробства

Сільське господарство — є важливою галуззю. А показником рентабельності сільськогосподарського виробництва є врожайність, контролювати яку вкрай необхідно. Оцінка врожайності прогнозує якість і кількість плодів, а також дозволяє спланувати комплекс робіт для отримання максимального врожаю. Точне землеробство — це справжня стратегія, яка використовує інформаційні технології по відношенню до сільськогосподарських підприємств.

 

Аерофотозйомка полів дозволяє зробити підрахунок сходів на ранніх стадіях, що іншими способами зробити складно. Аерофотозйомка в агросекторі допомагає промоніторити і виявити різноманітні проблемні ділянки полів, надати оцінку масштабів впливу, а також джерело виникнення таких ділянок. Аерофотозйомка для точного землеробства дозволяє ефективно проводити інвентаризацію земель для посівів.

 

Сільгосп моніторинг дозволяє вивчати зміни ґрунтів і складати карти їхньої зміни. Аерофотозйомка в сільському господарстві визначає заболочені ділянки, ділянки з ерозією ґрунтів, а також засихання або вологість території. Аерофотозйомка для посіву надає детальну інформацію про стан посівів, що важливо знати фермерам.

З нами співпрацюють

Зв'язатися з нами

Контакти:

+38 (093) 099-16-60

+38 (096) 183-13-87

Email:
tovgeotema@gmail.com

Адреса:
м. Київ, вул. Велика Кільцева 4, офіс 419

© 2023 ГеоТема

telegramfacebooktiktokinstagram
Ссылки