geotemachista.png
time-968.png

Пн-Сб: 09:00 - 20:00

noun-ukra111ine-4951223.png

Працюємо по всій Україні

ГЕОДЕЗІЯ

Ми надаємо геодезичні послуги будь-якої складності. Серед них, як геодезична зйомка для проектування будинку на ділянці, геодезія ділянки для ландшафтного дизайну, винесення меж на місцевості по кадастровому номеру, так і розробка виконавчої геодезичної документації для введення об’єкта в експлуатацію.

Повний геодезичний супровід при проектуванні і будівництві. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

Для чого необхідні геодезичні роботи?

Геодезичні роботи – це необхідна складова будівництва, землевпорядкування, гірничодобувної промисловості та інших галузей. Точність та достовірність інформації, отриманих під час геодезичних досліджень і вимірювань, мають велике значення для планування та оцінки результатів багатьох видів діяльності.

 

Ми застосовуємо тільки якісне сертифіковане геодезичне обладнання для точних і швидких результатів зйомок і підрахунків обсягів. Геодезичні роботи на земельній ділянці – невід’ємна складова будь-якої маніпуляції з ділянкою. Вони необхідні при оформленні документів, для проектування будівництва, реконструкції, ландшафтного дизайну. Крім того, деякі геодезичні процедури допомагають контролювати об’єкти нерухомості у ході їх експлуатації.

Геодезичні роботи


* В залежності від об'ємів, розрахунок за виконані роботи може проводитися з відстрочкою до 30 календарних днів

Геодезичні роботи – це невід’ємна частина різних промислових галузей, серед яких особливо важливі будівельна, землевпорядна і гірничодобувна. У геодезії надзвичайно важливі точність і достовірність наданої інформації, а саме досліджень і вимірювань, які необхідні при плануванні і оцінці результатів багатьох видів діяльності.

 

Геодезичні послуги та роботи різної складності повинні бути виконані на гідному рівні, оскільки є основними для початку будівельних робіт будь-якої споруди, оформлення дозвільних документів, а також початку гірничодобувних заходів. Перед проведенням будь-яких робіт необхідно підписати договір надання геодезичних послуг, який застрахує обидві сторони від неякісного виконання обов’язків – послуг і термінів з боку виконавця і обсягів робіт і оплати з боку замовника.

Види геодезичних робіт

Наша компанія пропонує наступні різновиди геодезичних послуг:

 

  • Геодезичні дослідження будівельних об’єктів – геодезія ділянки складається з винесення плану в натуру, нагляд за дотриманням геометрії і розмірів споруди в цілому і його елементів, а також моніторинг стану об’єкта, тобто виконавча зйомка споруд, на різних етапах будівництва.
  • Топографічна і кадастрова зйомка включає геодезичні вимірювання на ділянці, складання топографічних планів, нанесення червоних ліній, розробку технічної документації.
  • Геодезичні роботи в гірничодобувній промисловості передбачає складання ТОПОПЛАН, підрахунок обсягів котлованів і насипів, виконавчу зйомку і складання картограми.

Ми готові надати послуги геодезичного супроводу, які включають всі види інженерно-геодезичних робіт, які супроводжують і попередні різним етапам будівельного процесу.

 

Ми надаємо різноманітні послуги з геодезії: вимір обсягів земляних мас, інженерно-геодезичні вишукування, винос і розбивку будівельних осей, нанесення червоних ліній і багато іншого – вам надається вся геодезія, ціна на яку максимально доступна.

 

Ми надаємо послуги по всіх містах України!

З нами співпрацюють

Зв'язатися з нами

Контакти:

+38 (093) 099-16-60

+38 (096) 183-13-87

Email:
tovgeotema@gmail.com

Адреса:
м. Київ, вул. Велика Кільцева 4, офіс 419

© 2023 ГеоТема

telegramfacebooktiktokinstagram
SendPulse logoНадано SendPulse
Ссылки